468x60

První den dorazilo do Zoo Brno téměř 1400 návštěvníků

Podobné příspěvky

První den dorazilo do Zoo Brno téměř 1400 návštěvníků

V pondělí 12. dubna prošly v prvních dvaceti minutách vstupní branou brněnské zoologické zahrady dvě stovky návštěvníků a do konce otevírací doby to bylo celkem 1386 lidí.

Lidé využili možnosti nákupu vstupenek on-line přes e-shop Brno iD a průchod pokladnami tak probíhal bez dlouhého čekání. Do konce dubna je vstup do zahrady možný přes hlavní pokladny, od května plánujeme také otevření sezónního vstupu (Kníničky). Aktuální otevírací doba je 9:00 – 18:00, poslední vstup v 17:00. V areálu zahrady jsou návštěvníkům k dispozici občerstvovací okénka bez možnosti sezení. O víkendech a za příznivého počasí i ve všední dny bude v provozu také zoovláček.

Zahrada je v těchto dnech ideálním místem pro jarní vycházku spojenou s pozorováním zvířat z celého světa. V expozicích velbloudů dvouhrbých, takinů indických nebo surikat je aktuálně možné vidět také nedávno narozená mláďata.

Zoo Brno děkuje všem, kteří v době uzavření zahrady vyjádřili svoji solidaritu v podobě finanční podpory. Od začátku letošního roku poslali lidé na účet zahrady téměř 3 miliony korun, a to formou adopcí zvířat nebo menšími částkami v akcích Pošli přání a Nakrm mě.

Monika Brindzáková


— první den — | Zoo Brno | zoomag.cz

Populární příspěvky