468x60

Africké safari Josefa Vágnera se otevírá

Podobné příspěvky

Africké safari Josefa Vágnera se otevírá: Vyjíždí Afrika trucky, Safaribusy a lidé mohou využít i vlastních aut. Nadále zůstává výhodné vstupné

Od 15. května se lidé mohou znovu vypravit do Afrického a Lvího safari. Do odvolání platí nižší ceny vstupného. Vstupenky bude nadále možné nakoupit pouze online. Vstupné pro zdravotníky je až do konce května zdarma.

Antilopy losí, watusi, zebry, pakoně či žirafy v tomto týdnu osidlují výběhy Afrického safari Josefa Vágnera. Skupiny kopytníků se rozrostly o desítky mláďat, v safari nově přibyly také originální kamenné rozcestníky, jejichž vzhled odráží skutečné rozcestníky v afrických rezervacích.

V rámci přetrvávajících omezení budou nadále platit mimořádně nižší ceny vstupného. V areálu platí epidemiologická opatření běžná pro další zastavěná území. V místech koncentrace více než dvou lidí trvá povinnost nosit ochranu dýchacích cest, v areálu jsou rozmístěné stanice s desinfekcí a zavřené zůstávají pavilony, obchod se suvenýry a restaurace. Otevřená je unikátní Galerie obrazů Zdeňka Buriana v Neumannově vile.

Návštěvníkům budou k dispozici všechny toalety i osm výdejních okének s občerstvením.

Mimořádné vstupné:
V průběhu nadcházejícího víkendu bude nadále možné koupit vstupenky pouze online. Kapacita zůstává 3000 lidí v jediný okamžik.
Ceny on-line vstupného od víkendu 15. a 16. května:
– Plné: 160 Kč;
– Snížené: 100 Kč;
– Vjezd do safari vlastním autem: 350 Kč auto; do safari není možné vjet bez nákupu vstupenky do pěší části areálu.

V areálu je možné dokoupit:
– Afrika truck: jednotné 80 Kč;
– Safaribus: 50 Kč plné, snížené zdarma.

Vstupné do areálu je pro zdravotníky zdarma do konce května. Jde o formu poděkování za jejich obětavou práci v době koronavirové krize. K uznání volného vstupu postačí prokázat se pracovní kartou, průkazkou či jiným pracovním potvrzením.

— Africké safari Josefa Vágnera — | Zoo Dvůr králové | zoomag.cz

Populární příspěvky